ایده طیف دانش
دانش افزایی در راستای بازار کار با هدف ریشه کن کردن بیکاری

طیف دانش برای نیل به این ایده، دست همکاری به سوی تمام اساتید و صاحبنظران دراز می کند.

شروع متخصص شدن

ایده طیف دانش

مجتمع فنی طیف دانش به منظور نیل به ایده «دانش افزایی در راستای بازارکار با هدف ریشه کن کردن بیکاری​» مسیر زیر را پیش روی خود میبیند:

برگزاری آزمون MBTI

به منظور استعدادیابی و بالطبع استعدادیابی دانشپذیرها از تمام دانشپذیرها آزمون MBTI گرفته میشود تا بتواند مسیر پیشرفت را صحیح تر و در راستای استعداد فرد انتخاب کند

برگزاری دوره تخصصی

با توجه به استعدادیابی انجام شده مسیری را برای متخصص شدن فرد تدوین و در اختیارش قرار می دهیم و در صورت علاقه دوره های برگزار شده در مجتمع فنی طیف دانش را به فرد معرفی می کنیم.

معرفی به بازار کار
ریشه کن کردن بیکاری
همه ی ما اعتقاد داریم

برای متخصص کار هست

امروزه کارفرمایان به‌جای ارزیابی مدرک دانشگاهی و معدل، بر این تمرکز می‌کنند که فرد مهارت‌های لازم برای موفقیت و پیشرفت در شغل خود را آموخته باشد.

آموزشگاه طیف دانش با تحلیل و شناخت مهارت‌های مورد نیاز شرکت‌ها، دوره‌های آموزشی و تخصصی خود را برنامه‌ریزی و برگزار می‌کند. دوره‌هایی که با تخصصی‌ترین و به‌روزترین سرفصل‌های آموزشی و با هدایت بهترین اساتید ایران برگزار می‌شوند.

هدف اصلی طیف دانش،ارائه آموزش های کاربردی و پروژه محور است؛ چنانکه دانشجویان بتوانند با کسب مهارت‌های تخصصی موردنیاز بازارکار، درقالب کارگاه‌های عملی و پروژه‌های چالش برانگیز که توسط متخصصان باتجربه شرکت‌های معتبر آموزش داده می‌شوند، آماده ورود حرفه ای به بازارکار شوند و نیاز شرکت‌ها و کارفرمایان را برطرف نمایند و نهایتا بتوانیم به همکاری شرکت ها بیکاری را ریشه کن کنیم …