گرامر

شما زیر نظر حرفه ای ترین استاید استان، در کلاسی متناسب سطح علمی تان، شروع به یادگیری زبان انگلیسی خواهید کرد.

مکالمه

جلسات بحث آزاد، نه تنها به شما کمک میکند که توانایی خود را در صحبت کردن به زبان انگلیسی بالا ببرید، بلکه اعتماد به نفس تان را نیز برای صحبت در جمع افزایش خواهد داد.

دیسکاشن

ما برای شما که شاغل هستید و یا نمیتوانید خود را با زمان کلاس های عمومی وفق دهید هم راه چاره داریم. فقط کافی است از ما سراغ کلاس های خصوصی را بگیرید =) .

دید شما نسبت به زبان انگلیسی چگونه است؟

در سالهای اخیر، همه ی ما شاهد گسترش ارتباطات بوده ایم. ارتباطاتی که فراتر از مرز ها، زبان و فرهنگ ما بوده اند اما تعداد افرادی که از این نوع روابط استقبال کرده باشند زیاد نبوده! شاید اگر بخواهیم به دنبال بهانه ای برای این “خوش نیامدن ها” از روابط گسترده ی امروزی بگردیم، به این جمله برخورد کنیم: “خب به چه دردم میخوره که با مردم اونورِ دنیا که زبونشون هم مثل من نیس ارتباط بگیرم؟” درست است! شاید همین الان واقعا چنین نیازی وجود نداشته باشد، اما شش ماه دیگر چطور؟ درمورد دو سال بعد خود هم مطمئن هستید؟

بیایید از زاویه ای دیگر به قضیه نگاه کنیم…

زبان لپ تاپ شما چیست؟ وقتی با موبایل جدید خود شروع به کار میکنید میتوانید از پس تمام سوالاتی که در مرحله ی اول از شما میپرسد بر بیایید؟ یا میتوانید به تنظیمات بروید و کیبورد فارسی را اضافه کنید؟ یا حتما باید به یک خدمات موبایل مراجعه کنید تا زبان فارسی را روی موبایلتان نصب کند و یا فعالش کند؟

همه ی این دردسر های وقت گیر روزانه که چندان هم مهم نیستند، زمان زیادی را از ما به هدر میدهد!

همه ی این مشکلات کوچک و اعصاب خورد کننده ی روز مره بعلاوه ی مسائل مهمی که هنوز اتفاق نیوفتاده اند و دردسرساز نشده اند، با یادگیری زبان انگلیسی حل خواهد شد =)

ما  در این راه به شما کمک خواهیم کرد…به ما اعتماد کنید =)

Right to your door!

6774 U.S. 9, Howell, NJ 07731, USA

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...