نرم افزار zoom

بدون دیدگاه

با پیشرفت فناوری دیگر لازم نیست که حتما ارتباط حضوری داشته باشید یا در جلسات و قرار های خود بروید. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد که با افراد زیادی تماس تصویری برقرار کنید. علاوه بر این امکانات دیگری در اختیارتان قرار می دهد که در ادامه به آن میپردازیم.

کارکرد zoom

اولین قدم ایجاد یک حساب کاربری و ثبت نام در این اپلیکیشن است که به راحتی انجام میشود، پس از این شما یا به عنوان مهمان وارد به یک تماس میایید یا به عنوان برگزار کننده و اینکه ثبت نام افراد مهمان الزامی نیست. در یک تماس ویدئویی تا ۲۵ نفر میتوانند حضور داشته باشند.

در محیط گفتگوی این اپلیکیشن اندرویدی، امکاناتی از جمله تغییر جهت دوربین، قطع و وصل صدا، خاموش کردن ویدیو همچنین شما میتوانید یک گروه ایجاد و همانند برنامه های ارتباطی مثل تلگرام و غیره، از پیام های متنی برای گفتگو با دیگران استفاده نمایید.

دیگر ویژگی های این برنامه:
– ویدیو کنفرانس های گروهی
– برگزاری جلسات یک به یک
– اشتراک گزاری صفحه نمایش (برای برگزاری ویدئوکنفرانس با استفاده از Zoom می توانند از وب کم یا دوربین های ویدئو کنفرانس و همچنین دوربین موبایل استفاده کنند.)

حالت های اپلیکیشن zoom

۱. رایگان: اگر میخواهید تماس یک الی دو نفره برقرار کنید حالت رایگان برای شما مناسب است اما سر ۴۰ دقیقه تماس بسته میشود.

۲. حرفه ای: حالت حرفه ای zoom مناسب تیم های کوچکی است که حداقل یکی از اعضا دور کاری می کند. هزینه اشتراک ماهانه آن 14.99 دلار است.

۳. کاری: این حالت مناسب شرکت هایی است که چندین تیم متوسط دارند و مرتبا جلسات کاری برگزار می کنند. هزینه اشتراک ماهانه آن 19.99 دلار است.

۴. پروژه ای: این حالت برای شرکت هایی مناسب است که بیش از 1000 کارمند داشته باشند. در این حالت محدودیتی برای ضبط جلسات در فضای ابری وجود ندارد. هزینه اشتراک ماهانه آن 19.99 دلار است.

جمع بندی

این روز ها به دلیل کرونا و محدودیت های زیاد باید کارها را در منزل انجام داد به همین دلایل این گونه نرم افزار ها به شما خیلی کمک میکنند که جلسات و قرار های دوستانه خود را برقرار کنید.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.