نرم افزار های حسابداری برای یک کسب و کار الزامیست. و شما برای انتخاب یک نرم افزار حسابداری باید از این که چه ویژگی هایی موجب این میشود که یک نرم افزار حسابداری خوب باشد و این برتری بر اساس خدمات مشتریان، کارایی، رتبه سایت در گوگل، قیمت، قدمت آن شرکت و… میباشد و موجب متمایز شدن یک ندم افزار حسابداری از سایر موارد مشابه شود. و در این مقاله با پرکاربردترین نرم افزار های حسابداری آشنا خواهید شد:

کاربرد نرم افزار های حسابداری:

آنچه که از وظیفه یک نرم افزار حسابداری خوب انتظار می رود، پوشش دادن مدیریت فعالیت های مختلف در بحث مالی و حسابداری شرکت است. معمولا این فعالیت ها به چند دسته مشخص تقسیم می گردد:

  • حقوق و دستمزد
  • مدیریت دریافت ها
  • مدیرت پرداخت ها
  • بررسی وضعیت کلی
  • گزارش گیری جامع

 

هنگامی که شما در محل کارتان هستید با استفاده از نرم افزار های حسابداری می توانید میزان سرمایه اولیه خود را تعیین کنید و نیاز های کاری تان را در نرم افزار وارد کنید .به این صورت فاکتورهای مختلف را می توانید به ثبت برسانید، هزینه های ماهیانه کسب و کار مانند حمل و نقل، آب و برق و اجاره و حقوق پرسنل را نیز وارد کنید و در انتهای هر بازه بازدهی سود را به آسانی محاسبه کنید. در نهایت نیز قادر خواهید بود تا از عملکرد کاری تان گزارش بگیرید و برای روند رسیدن به اهداف مالی تان برنامه ریزی کنید.

معرفی پر کاربرد ترین نرم افزار های حسابداری:

پر کاربرد ترین نرم افرار در این زمینه به نام افزار گفته میشود که بتواند به شما را در مدیریت بهینه، کنترل  هوشمندانه در بخش دخل و خرج یاری رساند و نیار های شما در حوزه تولید کالا و خدمات را برطرف نماید. و از آنجایی که لیست نرم افزار های حسابداری و حسابرسی عمومی و تخصصی امروزه بسیار زیاد میباشد و تصمیم برای خرید از بین ها را دشوار و به چالشی تبدیل مینماید. چرا که انتخاب نادرست در این زمینه موجب افزایش هزینه میشود و حتی میتواند موجب اختلال در روند مالی شود.

نرم افزار حسابداری سپیدار:

سپیدار، یکی از معروف ترین و قدیمی ترین نرم افزار های حسابداری میباشد نرم افزار حسابداری شرکتی کمپانی معروف همکاران سیستم میباشد و هدف از تشکیل این نرم افزار پیاده سازی سیستم مالی که نظم و انسجام برخوردار است، میباشد و مخصوص شرکت ها ایجاد شده است. و این نرم افزار از محبوبیت بالایی در بین حسابداران و حسابرسان که با محاسبات شرکتی زیادی سرو کارد دارند، برخوردار است . همچنین در آموزشگاه های حسابداری از نرم افزار برای آموزش و تدریس  به فرا گیران استفاده میشود.

انواع بهترین نرم افزار های حسابداری فروشگاهی در شرکت همکاران سیستم یافت میشود و از طریق نشانی اینترنتی زیر میتوانید به کلیه محصولات این شرکت دسترسی داشته باشید:

https://www.sepidarsystem.com  

نرم افزار حسابداری شرکتی فرداد:

نرم افزار حسابداری شرکتی فرداد محصول جدید شرکت معروف آرین سیستم و بهترین نرم افزار حسابداری این شرکت برای انواع شرکت ها میباشد که به تازگی وارد بازار شده است .

نرم افزار حسابداری شرکتی آرین سیستم بیشتر مناسب شرکت های بزرگ میباشد . ابتدا این شرکت با آرمان حمایت از شرکت ها و کسب و کارهای کوچک و متوسط، اقدام به تولید نرم افزار حسابداری شرکتی فرداد برای شرکت های تولیدی، پیمانکاری، بازرگانی و خدماتی کرده است که به لطف رابط کاربری حرفه ای، امکانات و آنالیزهای تخصصی، مشتری مداری و پشتیبانی مستمر و مطلوب، در مدت کوتاهی توانسته است به حریفی قدرتمند و تازه نفس برای رقبای خود تبدیل شود. نسخه دمو و تجاری نرم افزار حسابداری شرکتی فرداد را میتوانید از وبسایت رسمی این شرکت به آدرس زیر دریافت نمایید:

https://www.fardadgroup.com/

نرم افزار حسابداریس هلو:

سال است که شرکت مهندسی نرم افزار هلو، تولید نرم افزارهای حسابداری مخصوص صنف ها و فروشگاه ها را با به کار گرفتن افراد مجرب با پوشش دهی بیش از 200 گروه شغلی آغاز کرده است و علاوه بر این، خدمات مشاوره و راهنمایی در امور مالی به مشتریان خود ارائه می دهد.

امکانات بسیار، سادگی کار با نزن افزار، قیمت ارزان این نرم افزار باعث شده تا جزو محبوب ترین و پر استفاده ترین ترم افزار های مالی ایران شود. شرکت هلو با ارائه نرم افزار حسابداری شرکتی کوچک، متوسط و ویژه، توانسته نیازهای محاسبات و مدیریت مالی بسیاری از شرکت های کوچک و متوسط را براورده سازد و در این حیطه نیز موفق عمل کند. برای مشاهده نرم افزارهای تولید شده توسط شرکت هلو به آدرس زیر مراجعه نمایید.

https://holoo.co.ir

نرم افزار حسابداری محک:

محک یک شرکت موفق در زمینه حسابداری است که در طی سالها موفق به طراحی و توسعه نرم افزار های مالی شده است و یکی از نرم افزار های قدیمی به حساب می آید و حدود بیست سال از تاسیس آن میگذرد.

محک از نرم افزار های محبوب و مورد اعتماد در بین اصناف و  شرکتها میباشد و از خوش نامی زیادی برخوردار است حدود ده سال از تاسیس محک میگذرد که در طی این سالها، موفق به طراحی و توسعه انواع نرم افزارهای مالی شده است. محک نیز با ارائه نسخه های با کیفیت و حرفه ای فروشگاهی و شرکتی توانست اعتماد بسیاری از اصناف و شرکتها را جلب کند و به برندی خوش نام و دوست داشتنی تبدیل شود.

 و از نشانی اینترنتی میتوانید آن را دریافت نمایید:

 https://mahaksoft.com

و در آخر …‌

خرید بهترین نرم افزار حسابداری از نیازهای اساسی یک سازمان است. تمام نرم افزار های مالی و برنامه های معرفی شده با ویژگی های منحصر به فرد خود می توانند برای کسب و کار مرتبط خود بسیار سودمند و مفید باشند،در واقع فاکتورهای انتخاب به طور کلی به دغدغه ها و میزان هزینه ای که یک سازمان مایل به پرداخت آن است بستگی دارد.