alireza11018

اخرین به روز رسانی : 1399-04-07

وردپرس

74 دانشجو

دسترسی سریع

ارتباط با استاد

امکان بازگشت وجه

بررسی اجمالی

تا به حال کلمه “تجارت الکترونیک” به گوشتان خورده است ؟  امروزه با مدرن شدن کسب وکار ها، برای پیشرفت کسب و کار حتما به یک سایت یا وبلاگ نیاز خواهیم داشت. وب سایت پایه و اساس هر کسب وکار آنلاین در فضای تجارت الکترونیک است.

 شاید شما بارها به خود اشتغالی فکر کرده باشید اما به دلیل اینکه نمیدانستید از کجا باید شروع کنید دلسرد شده باشید.

طیف دانش با برگزاری دوره های آموزشی  طراحی سایت  با وردپرس برای دانشجویان عزیزی که به دنبال یک کسب و کار نیم وقت و یا خانم های خاندار که به فکر کسب درآمد بدون نیاز به صرف زمان در خارج از منزل هستند و یا افرادی که میخواهند کسب و کار خود را به روز و آنلاین انجام دهند، این فرصت را فراهم کرده که به راحتی بتوانند سایت مورد نظر خود را طراحی کنند.

وردپرس یک نرم افزار تحت وب است که  درسال 2003 ارائه شد. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا ست که با زبان برنامه نویسی php  نوشته شده  و با دیتابیس my sql پشتیبانی میشود. تا به حال میلیون ها سایت پیشرفته با نرم افزار وردپرس در جهان ساخته شده است. با یادگیری این نرم افزار به راحتی میتوان سایت ها و وبلاگ های حرفه ای را طراحی کرد.

 طیف دانش با آموزش وردپرس ( طراحی سایت بدون حتی یک خط کدنویسی و آشنایی به زبان های برنامه نویسی ) در زمان بسیار کمی این امکان را برای شما فراهم میکند که طراحی سایت خود را شروع کرده و سایت خود را به صورت حرفه ایی مدیریت کنید .

آموزش طراحی سایت با ورپرس را در هر سطح دانش واطلاعات کامپیوتری میتوانید شروع کنید . وردپرس با سادگی کار، طراحی سایت را برای شما بسیار شیرین خواهد کرد.

شما میتوانید در دوره های وردپرس طیف دانش، آموزش های کاربردی مانند: نصب وردپرس، کار با پیشخوان، معرفی افزونه ها، قالب ها و کار با آنها و… را فرا بگیرید.

شما با بادگیری وردپرس میتوانید برای خود کسب درآمد کرده و یا سود کار خود را با آنلاین و به روز کردن  آن چند برابر کنید. پس تا دیر نشده این فرصت طلایی را از دست ندهید.

شما میتوانید با حضور در دوره های وردپرس با رویکرد دیجیتال مارکتینگ مجتمع ما، درکنار اساتید حرفه ایی وردپرس را به طور پیشرفته وکامل یاد گرفته و کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید.

درباره مدرس

User Avatar
(0)
740 دانش آموز
10 دوره

نقد و بررسی

‫5 ستاره
0
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
2.5
0 امتیاز

اولین نفری باشید که درباره “وردپرس” دیدگاه خود را می نویسید!