alireza11018

اخرین به روز رسانی : 1398-12-13

دوره طراحی صفحات وب

74 دانشجو

دسترسی سریع

ارتباط با استاد

امکان بازگشت وجه

بررسی اجمالی

اگر به تازگی قصد دارید وارد دنیای وب شوید و برنامه نویسی وب را شروع کنید حتما نام طراحی وب به گوشتان خورده است.بسیاری از افراد برنامه نویسی وب و طراحی وب را با هم یک میدانند . در صورتی که این دو مهارت  کاملا با هم متفاوت بوده و وظیفه برنامه نویس و یک طراح وب کاملا از هم جداست . برای روشن تر شدن  مهارت طراحی وب لازم است کمی درباره ی طراحی وب اطلاعاتی را در اختیارتان بگذاریم .

فرض کنید در دنیای واقعی یک خانه را در اختیار شما قرار دهند که از نظر ساختمانی کامل است ، از شما بخواهند برای زیبا تر شدن این خانه کار های لازم را انجام دهید .قطعا شما برای این خانه وسایلی مانند : کابینت ،سرامیک ، کاغذ دیواری  و وسایلی از این قیبل فراهم میکنید و به فضای داخلی خانه با روش های مختلف طرح و رنگ و زیبایی میبخشید.

حال همین موضوع را برای سایت در نظر بگیرید . طراحان وب نیز مانند طراحان دیگر مشخص میکنند ظاهر سایت ،لوگو ها، تصویر و … چگونه نمایش داده شوند ،این در صورتیست که یک برنامه نویس بدنه اصلی سایت را با زبان برنامه نویسی مورد نظرش مینویسید.

طراح وب یا به اصطلاح Front End Designer کسی است که با استفاده از( HTML – CSS ) یک سایت را طراحی میکند  و ظاهر سایت را با طرح و رنگ بخشیدن زیبا و شکیل میکند.

طیف دانش با برگزاری دوره ها ی طراحی  صفحات وب و با بهره گیری از اساتید مجرب و خبره به علاقه مندان به طراحی صفحات وب این نوید را میدهد که میتوانند با شرکت در این دوره ها ، طراحی وب را آموزش دیده و حتی پس از این دوره بتوانند وارد بازار کار طراحی وب شده و حتما موفق باشند.

شما در کنار مجموعه طیف دانش میتوانید با حضور در دوره های مختلف به فردی با مهارت های بالا تبدیل شده ودانسته های خود را به روز کنید

درباره مدرس

User Avatar
(0)
2 نقد و بررسی
1 دانش آموز
15 دوره

نقد و بررسی

‫5 ستاره
0
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
2.5
0 امتیاز

اولین نفری باشید که درباره “دوره طراحی صفحات وب” دیدگاه خود را می نویسید!

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...