alireza11018

اخرین به روز رسانی : 1398-12-14

دوره های گرافیک

74 دانشجو

دسترسی سریع

ارتباط با استاد

امکان بازگشت وجه

بررسی اجمالی

آیا شما هم به کارهای گرافیکی علاقه دارید ؟ دلتان میخواهد از مهارت های گرافیکی کسب درآمد داشته باشید ؟ شما هم علاقه دارید به نرم افزار های گرافیکی تسلط پیدا کنید؟ و یا تصاویری که درذهنتان خلق میکنید به صورت دیجیتالی رسم کنید؟

طیف دانش برای  دانشجویان گرافیک ، هنر، مهندسی کامپیوتر و مدیران هنر،مدیران خلاقیت و ایده پردازی، ادمین های شبکه های اجتماعی و تمام افراد علاقه مند به گرافیک ،دوره های گرافیک برگزار خواهد کرد و  آن ها را از یک فرد مبتدی و علاقه مند به فردی با مهارت تبدیل خواهد کرد.

علاقه مندان گرافیک با شرکت در دوره های آموزشی گرافیک ما میتوانند با بهره مندی از اساتید با تجربه مجموعه طیف دانش  خلق ، کنترل رنگ ونور، ویرایش ،  مونتاژ ،طراحی آرم ،لوگو،بنر و… به صورت حرفه ای فرابگیرند .

دورهای گرافیکی طیف دانش به صورت  سه دوره :

  1. فوتوشاپ (adobe photoshap): که معروف ترین و محبوب ترین نرم افزار گرافیکی در دنیاست و ضروریست هر فردی  در هر سمت شغلی  توانایی کار با این نرم افزار را داشته باشد .
  2. ایلاستریتو  (adobe lllustrator ): این نرم افزار از محبوترین نرم افزار های وکتور است که اکثر المان های دیجیتالی با آن اعمال میشود و به فردی که با این نرم افزار آشنایی کامل نداشته باشد ، نمیتوان گرافیست گفت.
  3. ایندیزاین(adobe indesign)  : قدرتمند ترین نرم افزار صفحه آرایی ، ساخت کتاب ،ebook  و… است و تمام گرافیست های صفحه آرا لازم است به این نرم افزار تسلط داشته باشند .

برگزار میشود .

شما عزیزان با کمک اساتید خبره این مجتمع میتوانید این مهارت ها را فراگرفته ، جذب بازار کار شده و از این طریق برای خود کسب درآمد کنید .

برنامه آموزشی

برنامه درسی خالی است

درباره مدرس

User Avatar
(0)
2 نقد و بررسی
1 دانش آموز
15 دوره

نقد و بررسی

‫5 ستاره
0
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
2.5
0 امتیاز

اولین نفری باشید که درباره “دوره های گرافیک” دیدگاه خود را می نویسید!

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...