alireza11018

اخرین به روز رسانی : 1398-12-15

دوره طراحی و نقاشی

74 دانشجو

دسترسی سریع

ارتباط با استاد

امکان بازگشت وجه

بررسی اجمالی

تا به حال برای پرورش استعداد های فرزندتان  اقدام کرده اید ؟ شما معتقدید استعدادها اکتسابی اند یا ذاتی ؟ استعداد ها میتوانند اکتسابی یا ذاتی باشند . ما میتوانیم با تلاش و آموزش توانایی های خود را افزایش داده و پیشرفت کنیم .

اگر به دنبال کشف استعدادها و توانایی های فرزندانتان هستید ؛ بهتر است خلاقیت آنها را تقویت کنید . مهم ترین توانایی و حتی کاربردی ترین توانایی انسان ها میتواند خلاقیت آنها باشد . خلاقیت حتی از هوش ریاضی هم میتواند مهم تر باشد .

یکی از راه های تقویت خلاقیت میتواند ، نقاشی کردن باشد . بازی با رنگ ها و دست به قلم شدن و طراحی کردن میتواند ذهن انسان را درگیر کرده و با به کار گیری نیم کره راست مغز استعداد های او را بیدار کند . جالب است بدانید بیشتر افرادی که در زندگی خود موفقیت های بزرگی کسب کرده اند نیم کره راست مغز آنها قوی تر است .

فرزندان شما با حضور در کلاس های آموزش طراحی و نقاشی میتوانند توانایی های ذهنی و خلاقیت خود را تقویت کنند و در آینده افراد موفق تری باشند . طراحی و نقاشی همچنین به کودکان کمک میکند تا بتوانند بهتر احساسات خود را بروز بدهند ؛ پس این مهارت حتی میتواند روی احساسات کودکان تاثیر بگذارند  و آنها را به افرادی با نشاط تر، سالم تر و شاد تر تبدیل میکند.

نقاشی و طراحی میتواند  به فرزندان دلبندتان اعتماد به نفس ، قدرت تحلیل ، انرژی و… بیشتری دهد.

مجتمع طیف دانش با آموزش طراحی و نقاشی این فرصت را برای فرزندانتان فراهم میکند تا با دستان کوچک خود و بازی با رنگها شما را شگفت زده کنند .

اساتید طیف دانش با ایجاد محیط گرم وصمیمی تلاش میکنند علاوه برآموزش طراحی و نقاشی ، استعداد و توانایی و خلاقیت فرزندان دلبندتان را پرورش دهند . این را به خاطر بسپارید فرزندان شما برای ما نیز عزیز هستند و طیف دانش برای پیشرفت عزیزان شما تمام تلاشش را خواهد کرد .

برنامه آموزشی

درباره مدرس

User Avatar
(0)
2 نقد و بررسی
1 دانش آموز
15 دوره

نقد و بررسی

‫5 ستاره
0
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
2.5
0 امتیاز

اولین نفری باشید که درباره “دوره طراحی و نقاشی” دیدگاه خود را می نویسید!

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...