alireza11018

اخرین به روز رسانی : 1398-12-15

دوره آموزش چرتکه

74 دانشجو

دسترسی سریع

ارتباط با استاد

امکان بازگشت وجه

بررسی اجمالی

به نظر شما برای به دست آوردن حاصل ضرب 20851 در 75608 به چقدر زمان احتیاج خواهد داشت ؟ تا حال  پیش آمده که بخواهید دو عدد 4 یا 5 رقمی را باهم جمع کنید و با چند لحظه مکث در نهایت  سراغ ماشین حساب خود رفته باشید؟

تا به حال  از فرزند خود خواسته اید دو عدد دو رقمی ساده را با هم جمع ، تفریق یا ضرب و تقسیم کند ؟ آیا فرزندتان میتواند این محاسبات را به صورت ذهنی انجام دهد ؟ یا باید به سراغ دفتر و قلم خود برود تا بتواند حاصل عمل مورد نظر را دست بیاود ؟

شاید بارها در برنامه های تلویزیونی یا شبکات اجتماعی دیده باشید ، کودک یا نوجوانی باتوجه به سن کم خود ، بتواند چند عدد بزرگ را باهم و به سرعت جمع ، تفریق ، ضرب یا تقسیم کند . اگر شما هم میخواهید فرزندانتان به همین سرعت بتوانند اعمال ریاضی را انجام دهد ، طیف دانش به شما این مژده را میدهد که فرزند دلبندتان درکنار ما  میتواند به شیرینی ریاضی پی ببرد و بتواند روی اعداد و ارقام بزرگ اعمال محساباتی ریاضی را انجام دهد.

مجتمع طیف دانش با برگزاری کلاس های آموزشی چرتکه سرعت  و دقت عمل محاسبات فرزندانتان را افزایش میدهد تا بتوانند در کسری از ثانیه محاسبات بزرگ را انجام دهند .

زمانی که اسم چرتکه را میشنویم بسیاری از ما به یاد همان چرتکه های قدیمی میافتیم . درست است ! در کلاس های چرتکه با تصور ذهنی همین چرتکه ها و محاسبات میتوان به راحتی اعداد بزرگ را ضرب و تقسیم و … کرد .

روش چرتکه درواقع با بکار گیری هم زمان دونیم کره چپ و راست مغز میتواند سرعت و دقت کودکانمان را بالا ببرد تا محاسبات را به صورت ذهنی و با دقت بالا انجام دهند .

شما با انتخاب مجموعه طیف دانش میتوانید به فرزندانتان فرصت پیشرفت  داده و برای آن ها آینده ایی روشن بسازید.

برنامه آموزشی

درباره مدرس

User Avatar
(0)
2 نقد و بررسی
1 دانش آموز
15 دوره

نقد و بررسی

‫5 ستاره
0
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
2.5
0 امتیاز

اولین نفری باشید که درباره “دوره آموزش چرتکه” دیدگاه خود را می نویسید!

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...