alireza11018

اخرین به روز رسانی : 1398-12-15

دوره ژیمناستیک

74 دانشجو

دسترسی سریع

ارتباط با استاد

امکان بازگشت وجه

بررسی اجمالی

آیا تا به حال برای سلامت فرزندان خود برنامه ریزی کرده اید ؟ آیا میخواهید فرزندتان جسمی سالم و روحی شاد داشته باشد ؟ آیا میخواهید در آینده فرزندتان از مشکل جسمی رنج نبرد؟ و شاید دوست داشته باشید فرزندتان در آینده ورزشکار حرفه ایی شود و یک رشته ورزشی را به صورت حرفه ایی انجام دهد؟

گاهی اوقات والدین تنها به پرورش علمی کودکان خود فکرکرده و از سلامت آن ها غافل میشوند. ما اکثر اوقات تمام وقت و توان خود را صرف آموزش های علمی به فرزندانمان کرده و نسبت به سلامت آنها بی اهمیت هستیم . این درصورتیست که سلامت جسمی عزیزانمان باید برای ما در اولویت قرار گیرد .

 فرزندانمان اگر جسمی سالم و ذهنی پرانرژی و با نشاط نداشته باشند ؛ ممکن است تمام آموزشهای دیگر ما نیز بی ثمر شود . کودکی که از نظر جسمی و روحی از سلامت کامل برخوردار نباشد قطعا به سختی میتواند در مسیر پیشرفت قدم بردارد .

شاید شما برای آینده فرزندانتان رشته ورزشی را در نظر داشته باشید تا این رشته را به صورت حرفه ایی دنبال کنند . این تصمیم شما بسیار درست و قطعا در راستای موفقیت و حفظ سلامت فرزندانتان خواهد بود ؛ اما همانطور که میدانیم هرکاری نیازمند پایه گذاری و مقدماتی ست . اگر شما میخواهید کودکانتان در آینده ورزشکارانی حرفه ایی باشند قطعا باید مقدمات آن را از کودکی برای آنها فراهم کنید.

رشته ورزشی ژیمناستیک یکی از مقدماتیست که در موفقیت فرزندان مان تاثیر گذار است . ژیمناستیک یک ورزش پایه برای تمام رشته های ورزشی است . این  رشته  باعث میشود جسم کودکان ما آماده و منعطف شود .

ژیمناستیک یک از ورزش های مادر است که باعث تاثیر مثبت بر انعطاف پذیری ، تحرک ، اعتماد به نفس و تسلط کودکان دلبندمان میشود .این ورزش میتواند آغاز و پایه موفقیت های ورزشی و حتی موفقیت های دیگر فرزندانمان باشد .

ژیمناستیک تنها برای ورزشکاران و یا ژیمناستیک کاران ضروری نیست ، بلکه این ورزش کمک میکند هماهنگی عضلات و تقویت استخوان و ماهیچه ها بیشتر شود .

طیف دانش با برگزاری دوره های ژیمناستیک برای کودکان دلبندتان تلاش میکند ؛ بدنشان را روی فرم نگه داشته و جسمی سالم و روحیه ای قوی و شاد داشته باشند . در کنار طیف دانش علاوه بر آموزش های علمی از سلامت فرزندانتان نیز مطمئن شوید .

 

درباره مدرس

User Avatar
(0)
2 نقد و بررسی
1 دانش آموز
15 دوره

نقد و بررسی

‫5 ستاره
0
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
2.5
0 امتیاز

اولین نفری باشید که درباره “دوره ژیمناستیک” دیدگاه خود را می نویسید!

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...