alireza11018

اخرین به روز رسانی : 1399-04-07

مبانی کامپیوتر

74 دانشجو

دسترسی سریع

ارتباط با استاد

امکان بازگشت وجه

بررسی اجمالی

تا به حال برای استخدام در شرکت یا سازمانی اقدام کرده اید؟ اولین سوالی که از شما برای اشتغال پرسیده میشود چیست ؟ یا تا به حال به علت عدم تسلط به مهارت های کامپیوتری فرصت شعلی مناسبی را از دست داده اید؟ یا اصلا برایتان پیش آمده کامپیوترتان به مشکل کوچکی بربخورد ولی شما نتوانید آن را برطرف کنید ؟ گاهی شاید لازم داشته باشید کمی با یک نرم افزار کامپیوتری کار کنید ،اما با نداشتن مهارت لازم از پس آن برنیایید.

کمی فکر کنید ؛ حتما مشکلاتی را پیدا خواهید کرد که به علت عدم تسط شما به مهارت های کامپیوتری برایتان به وجود  آمده باشد .

بله ! امروزه با توجه به پیشرفت لحظه به لحظه تکنولوژی  و فراگیر شدن انجام کارها توسط کامپیوتر ، حتما باید برای حتی ساده ترین کار هایمان ، به کار با کامپیوتر تسلط کافی داشته باشیم .

در دنیا امروز از دانش آموزان عزیزمان تا دانشجو و مدیر و کارمند حتما به کار با کامپیوتر نیاز خواهند داشت . امروز کم تر کسی پیدا میشود که نیاز به این مهارت نداشته باشد . شما برای هرکاری باید ابتدا به مهارت های کامپیوتری آشنا باشید تا بتوانید در کار خود موفق باشید.

طیف دانش با برگزاری دوره ها ی مبانی کامپیوتر برای شما عزیزان این مشکل را برطرف خواهد کرد . شما در این دوره میتوانید به مهارت های لازم برای کار با کامپیوتر آشنایی کافی پیدا کرده و به آنها مسلط شوید.

با طیف دانش دیگر لازم نیست نگران عدم توانایی کار با کامپیوتر باشید . ما به شما این اطمینان را خواهیم داد که پس از گذراندن دوره های مبانی کامپیوتر ما ، این مشکل شما به راحتی حل خواهد شد.

برنامه آموزشی

درباره مدرس

User Avatar
(0)
740 دانش آموز
10 دوره

نقد و بررسی

‫5 ستاره
0
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
2.5
0 امتیاز

اولین نفری باشید که درباره “مبانی کامپیوتر” دیدگاه خود را می نویسید!