alireza11018

اخرین به روز رسانی : 1399-04-07

حسابداری مالیاتی

74 دانشجو

دسترسی سریع

ارتباط با استاد

امکان بازگشت وجه

بررسی اجمالی

در جهان امروز به هر جا سرک بکشیم خواهیم دید بسیاری از شغل ها و رشته ها دچار تغییر و تحول شده اند .حسابداری هم مانند شغل های دیگر به بخش های مختلفی تقسیم شده است.

 زمانی که مالیات به طور جدی وارد قوانین کشورها و همچنین ایران شد و هر سازمان ، شرکت ، کارمند و… ناچار به پرداخت مالیات خود برحسب ، درآمد و شغل و موارد دیگر شد . موضوع حسابداری مالیاتی به وجود آمد.

پس باتوجه به این که هر سازمان و کمپانی نیاز به یک حسابدار مالیاتی توانمند خواهد داشت ، باید به تربیت و آموزش افرادی با این مهارت پرداخت .

بیش از هر چیز خوب است کمی درباره مالیات ها توضیح دهیم تا متوجه وظیفه یک حسابدار مالیاتی و ضرورت  وجود این افراد در سازمان ها ،شرکت ها و مجموعات شویم .

مالیات درواقع هزینه اجتماعی است که هر فرد یا مجموعه باید با توجه به توانایی و درآمد خود بابت استفاده از امکانات و منابع یک کشور پرداخت کند ، تا دولت بتواند این منابع و امکانات را بهبود بخشیده و یا مجددا جایگزین کند.

افراد یا مجموعاتی که باید این مالیت را پرداخت کنند شامل : موسسات ، دارایی ، مالکین ،تعلیمات ،  فردی  که با واگذاری امتیازی کسب درآمد میکند و… خواهند شد.

پس یک حسابدار حرفه ایی علاوه بردانش حسابداری باید با حسابداری مالیاتی و قوانین و اصول مالیاتی نیزآشنا باشد .

مجتمع طیف دانش با درک اهمیت حسابداری مالیاتی و قوانین حاکم برآن ، دوره هایی را برای حسابداران و یا علاقه مندان به حسابداری در این زمینه  برگزار میکند که افراد با شرکت در :

  1.   دوره حسابداری مالیاتی
  2. و دوره کاربردی  آخرین قوانین مالیاتی و بیمه

مهارت و دانش لازم را کسب میکنند ، همچنین کمپانی ها و مجموعات با اطمینان به مجتمع طیف دانش و برگزاری این دوره ها برای حسابدارن خود سطح دانش حسابداران خود را بالا برده و حسابداری خود را به صورت حرفه ایی تر مدیریت کنند.

برنامه آموزشی

درباره مدرس

User Avatar
(0)
740 دانش آموز
10 دوره

نقد و بررسی

‫5 ستاره
0
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
2.5
0 امتیاز

اولین نفری باشید که درباره “حسابداری مالیاتی” دیدگاه خود را می نویسید!