alireza11018

اخرین به روز رسانی : 1399-04-07

زبان انگلیسی

74 دانشجو

دسترسی سریع

ارتباط با استاد

امکان بازگشت وجه

بررسی اجمالی

شاید بارها با خودتان فکر کرده باشید که لازم است زبان بین المللی جهان امروز را آموزش ببینید . بله ! با توجه به شرایط حاکم برجهان حتما به برایتان موقعیتی پیش آمده که با خود اندیشیده باشید ای کاش به زبان انگلیسی تسلط داشتید .

امروزه در اکثر شغل ها با توجه به این که کشور ما یک کشور توریستی ست ، باید بتوانیم با افرادی که توانایی صحبت به زبان فارسی را ندارند ارتباط برقرار کنیم . شاید به کشورهای سفرکرده باشید که زبان مادری آن ها با زبان فارسی متفاوت باشد . در این شرایط چه راه حل هایی به ذهنتان خطور کرده است ؟ شاید سعی کرده باشید با ایما و اشاره منظور خود را به سختی و بعضا نادرست به افراد برسانید و یا فردی را به عنوان مترجم با خود همراه کرده باشید . هرکدام از این راه حل ها ممکن است مشکلاتی را برای شما پیش بیاورد .

 بهترین راه حل به نظر شما چیست ؟ بله درست است . شاید بهتر باشد یک زبان مشترک بین تمام کشورهای جهان را یاد بگیرید ؛ تا این مشکل از سر راه شما برداشته شود.

یا حتی اگر میخواهید در تمام مقاطع تحصیلی خود پیشرفت کرده و چندین قدم از دوستان خود جلوتر باشید ، بهتر به این موضوع فکر کنید که زبان انگلیسی  را فرابگیرید . یاد گیری زبان انگلیسی نه تنها درسفرها و یا دروس به کمک شما خواهد آمد ، بلکه ممکن است در زندگی روزمره بارها به آن احتیاج پیدا کنید .

این را بدانید که برای یادگیری زبان انگلیسی هیچ گاه دیر نخواهد بود . هرگاه شما احساس کنید به این زبان بین المللی نیاز دارید میتوانید از همان لحظه یادگیری را شروع کنید . بهتر است هرگز به خاطر سن ، عدم یادگیری ، کم بود وقت و یا مسائلی از این قبیل فرصت های طلایی خود را از دست بدهد . شما در کنار طیف دانش میتوانید بدون نگرانی نسبت به این مسائل یادگیری این زبان بین المللی را آغازکنید .

طیف دانش آموزش زبان انگلیسی را در دورهای مختلف :

  1.  مکالمه _ گرامل
  2.  تافل
  3.  آیلتس
  4.  ترجمه
  5.  ترمیک _ فشرده

با توجه به سطح شما برگزارمیکند . پس بهتر است فرصت را از دست ندهید و برای پیشرفت بیشتر خود تمام تلاشتان بکنید.

برنامه آموزشی

درباره مدرس

User Avatar
(0)
740 دانش آموز
10 دوره

نقد و بررسی

‫5 ستاره
0
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
2.5
0 امتیاز

اولین نفری باشید که درباره “زبان انگلیسی” دیدگاه خود را می نویسید!