alireza11018

اخرین به روز رسانی : 1399-04-07

زبان انگلیسی 3 تا 6 سال

74 دانشجو

دسترسی سریع

ارتباط با استاد

امکان بازگشت وجه

بررسی اجمالی

پدر و مادران عزیز آیا نگران یادگیری زبان انگلیسی فرزندانتان هستید ؟ شما هم تمایل دارید فرزندتان به یک زبان بین المللی تسلط داشته باشد ؟ آیا برای آینده دلبندتان برنامه ریزی کرده اید ؟آیا تا به حال فکری برای اوقات فراغت دلبندانتان کرده اید؟ و یا مایل هستید فرزندتان  با یادگیری زبان بین المللی انگلیسی در آینده به مشکلی برنخورد ؟

شاید بارها برای ثبت نام فرزندان خود در آموزشگاه های زبان اقدام کرده اید، اما به دلیل عدم اطمینان به روش های آموزشی و آسیب دیدن فرزندتان این کار به تعویق انداخته اید ، ما از شما میخواهیم با سر زدن به مجتمع طیف دانش و آشنایی با محیط گرم و صمیمی آن ، همچنین آشنایی با روش آموزشی ما تمام نگرانی های خود را به دست فراموشی سپرده و فقط به فکر آینده روشن پیش روی فرزندانتان باشید .

با توجه به فراگیر شدن زبان بین المللی انگلیسی ، لازم است برای برقراری ارتباط با افراد مختلف که زبان مشترکی با ما ندارن و یا پیشرفت در تمام مقاطع زندگی خود ، این زبان بین المللی را یادگرفته و به آن مسلط باشیم . حال به نظر شما این یادگیری برای افراد نوجوان آسان تر خواهد بود یا کودکان ( 3 تا 6 سال ) ؟ قطعا با کمی فکر و تحقیق پی خواهید برد کودکان ، ذهنی باز تر دارند و یادگیری برای آنها آسان تر خواهد بود .

البته به والدین عزیز حق میدهیم که نگران فرزندان کوچک ( 3 تا 6 سال ) خود بوده و مراقب باشند این آموزش به عزیزانشان آسیب نرساند . طیف دانش با توجه به رده سنی کودکانتان  ( 3 تا 6 سال ) زبان انگلیسی را همراه با انیمیشن ها و کارتون های انگلیسی زبان ، نقاشی و… با تکرار و تمرین به آنها آموزش خواهد داد .

مجموعه طیف دانش با آموزش کلمات کلیدی و پرکاربرد انگلیسی  و نمایش انیمیشن ها قصد دارد ، دایره لغات انگلیسی عزیزانتان را گسترش داده تا بتوانند به راحتی زبان انگلیسی را فرابگیرند .

در کنار ما دیگر لازم نیست نگران فرزند دلبندتان باشید . فرزندان شما برای ما نیز عزیز هستند .

برنامه آموزشی

درباره مدرس

User Avatar
(0)
740 دانش آموز
10 دوره

نقد و بررسی

‫5 ستاره
0
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
2.5
0 امتیاز

اولین نفری باشید که درباره “زبان انگلیسی 3 تا 6 سال” دیدگاه خود را می نویسید!