alireza11018

اخرین به روز رسانی : 1399-04-07

امنیت شبکه

74 دانشجو

دسترسی سریع

ارتباط با استاد

امکان بازگشت وجه

بررسی اجمالی

امنیت شبکه

قطعا “اطلاعات فلان شرکت به سرقت رفته است” را اکثر ما شنیده ایم!

به جرعت میتوان گفت که یکی از مهم ترین راه های نفوذ به یک مجموعه و اطلاعاتش، سایتِ آن مجموعه است. کسب و کار های بسیاری وجود داشتند که به لطف هک با شکست مواجه شدند. سایتشان هک شد، اطلاعاتشان به سرقت رفت و مشتریان خود را از دست دادند. به همین راحتی!

در دنیای بی رحم رقابت، مجموعه هایی هم هستند که پیشرفت خود را در گرو پسرفت رقیبشان میدادند، در نتیجه به دنبال راهی برای دستیابی به اطلاعات محرمانه ی مجموعه ی مقابل هستند تا با سوء استفاده از آن، پایه های خود را سفت کنند و بالا بیایند.

بحث امنیت شبکه و سایت همواره از مهم ترین و اساسی ترین موضوعات هستند. اطلاعات، سایت و کاربران از با ارزش ترین سرمایه های کمپانی ها به حساب می آیند. پس حفظ این اطلاعات امری ضروری است.

اهمیت پیوستن به دوره های شبکه و امنیت، برای کارمندان هر شرکت و سازمانی روز به روز در حال افزایش است. از آنجا که دوره های شبکه و امنیت، یکی از پر متقاضی ترین و مهم ترین دوره های دنیای امروز بوده و اهمیت زیادی در ایران پیدا کرده است، مجموعه طیف دانش مفتخر است با برگزاری دوره های مربوط، سطح علمی افراد علاقه مند را بالا برده و به امنیت کاری آنها کمک کند.

طیف دانش از ابتدا با ارائه ی اصول مربوط به امنیت شبکه تا آموزش نیروهای متخصص امنیت شبکه در کنار شما عزیزان خواهد بود و در حفظ امنیت اطلاعات شرکت، سازمان، سایت و… به شما کمک خواهد کرد.

درباره مدرس

User Avatar
(0)
740 دانش آموز
10 دوره

نقد و بررسی

‫5 ستاره
0
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
2.5
0 امتیاز

اولین نفری باشید که درباره “امنیت شبکه” دیدگاه خود را می نویسید!