alireza11018

اخرین به روز رسانی : 1399-04-07

آموزش نرم افزار های حسابداری

74 دانشجو

دسترسی سریع

ارتباط با استاد

امکان بازگشت وجه

بررسی اجمالی

نرم افزار حسابداری هلو ؟؟؟ نرم افزار excel ؟؟؟ حتما شما این نرم افزار ها و ده ها نرم افزار حسابداری دیگر را میشناسید .

در جهانی که روز به روز درحال پیشرفت و تغییر است ، ممکن است بارها نام نرم افزار های مختلف حسابداری را شنیده باشید . با توجه به نرم افزار های حسابداری پیشرفته بسیاری که امروزه در بازار کار حسابداری موجود است ، حسابدارن عزیز و علاقمندان به این شغل قطعا باید روش کار با حداقل یکی از نرم افزار های حسابداری را آموزش دیده باشند .

نرم افزار های حسابداری علاوه برانجام محاسبات امکان مدیریت چک ها ، امکان ثبت درآمده ها و هزینه ها ، گزارش گیری از هزینه ها و درآمد ها و… را برای حسابداران عزیز فراهم خواهند کرد.

شما علاقه مندان و یا حسابداران عزیز ، تنها با یادگیری اصول حسابداری و تسلط برآنها نمیتوانید در کارهای خود پیشرفت کرده و موفق شوید . شما باید توانایی کار با نرم افزار های بروز و کاربردی  حسابداری را داشته باشید تا به حسابداری موفق و خبره تبدیل شوید .

مجتمع طیف دانش با برگزاری دوره های آموزشی نرم افزارهای کاربردی حسابداری در بروز بودن شما حسابدارن و علاقه مندان به حسابداری ، به یاریتان خواهد آمد .

طیف دانش در دوره های آموزشی خود به افراد نرم افزارهای  پرکاربرد و بروز حسابداری را آموزش خواهد داد . شما در کنار ما میتوانید همیشه خود را بروز کرده و نگران تغییرات بازار کار خود نباشید.

طیف دانش دوره های آموزش نرم افزار های حسابداری مختلفی از جمله :

  1. آموزش حرفه ایی Excel و کاربردهای آن در حسابداری :  این نرم افزار برای پشتیبانی از توابع حسابداری ( بودجه بندی ، تهیه صورت های مالی و…) طراحی شده است .
  2. آموزش نرم افزار هلو (  یا درخواستی ) : نرم افزار حسابداری هلو (حسابداری ، انبار، خرید و فروش و…) در نسخه های تخصصی برای فروشگاه و شرکت و…. انجام خواهد داد .
  3. آموزش نرم افزار حسابداری حاسب مالی : این نرم افزار شامل امکاناتی چون صدور فاکتور، اعلام سررسید چک ها و دریافت گزارش را فراهم میکند .
  4. آموزش نرم افزار حسابداری سپیدار ( همکاران سیستم ) : نرم افزار سپیدار بخش های عملیاتی حسابداری و مالی ،تامین ،خرید ، فروش و مشتریان را انجام میدهد.

و….

را برای حرفه ایی تر شدن شما عزیزان برگزار میکند .

برنامه آموزشی

درباره مدرس

User Avatar
(0)
740 دانش آموز
10 دوره

نقد و بررسی

‫5 ستاره
0
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
2.5
0 امتیاز

اولین نفری باشید که درباره “آموزش نرم افزار های حسابداری” دیدگاه خود را می نویسید!